קורס צלילה באילת - קורל סי דייברס


שנים רבות הורגלנו בעולם הצלילה לקבל קורס צלילה באילת, צלילות מודרכות, צלילת ריענון וצלילות הכרות ברמה המונית, קורל סי דייברס משנים הכול!

במשך שנים רבות היו קורל סי דייברס ופרודייב מרכזי צלילה בישראל. בשנת 2013 חברו כמותגי צלילה לקבוצת דיפסיאם והפכו להיות חטיבות שיווקיות בתוך הקבוצה המכילה את: דיפ, סיאם, צוללי ירושלים, פרודייב וקורל סי דייברס ובכך הפכה דיפסיאם לקבוצת מותגי הצלילה הגדולה, האיכותית והמקצועית ביותר בישראל. חטיבת קורל סי דייברס מתאפיינת במתן מענה לצורך בקורסים אישיים בסיסיים כגון קורס צלילה באילת כוכב 1+2 וקורסי נישה כגון התמחויות צלילה באילת ובים תיכון, צלילת מערכות סגורות הכנה ליחידות צבאיות העוסקות בים בהקשר לצלילה, חטיבה זו מנוהלת על ידי איציק זילברמן מדריך צלילה שהגיע לרמות ההדרכה הגבוהות בעולם בתחום צלילה ספורטיבית, צלילה טכנית ומערכות סגורות. כל צולל מוסמך מכיר מצב שבו הוא מעוניין בצלילה מודרכת בה מצרפים אותו לקבוצה קיימת לצלילה שגרתית ולא תמיד מהנה, לאתרים קבועים מראש. בקורל סי דייברס, כמותג צלילה מקבוצת דיפ סיאם נציע לכם מגוון אתרים גדול באילת שעונה על צרכיו של כל צולל ואתם תבחרו את האתרים המעניינים אתכם ולשם ניקח אתכם! צלילות ריענון דרכינו אינן מיועדות רק בשביל מילוי חותמת ביומן הצלילות, אנו נוודא שבסיום צלילת הריענון שלכם תדעו לעשות ברמת כישורי הצלילה והידע התיאורטי כל מה שנדרש ונקדיש לזה את כל הזמן הדרוש! צלילת הכרות תהיה צלילת חוויה שבה יחווה הצולל המתנסה מסע מדהים לעולם התת מימי באתרי צלילה באילת הטובים ביותר, על פי הדברים שיעניינו את הצולל. מטרת הקורסים הרבים והמגוונים שלנו הכוללים צלילה טכנית וצלילה ספורטיבית היא לוודא שהחניך יודע ומיישם את הנלמד ועומד בכל מטרות הקורסים תוך כדי טיפול אישי של המדריך בחניך. כל הקורסים נערכים במגוון אתרי הצלילה היפים של אילת ולא רק באתר אחד. כשתחליטו לעשות קורס צלילה באילת כוכב 1+2, תעדיפו מועדון צלילה באילת בעל פריסה רחבה ושיש לו ניסיון של שנים רבות בהסמכת צוללים, כל מדריך הסמיך מאות צוללים לדרגות צלילה שונות ורמת השרות והשרותים אותם תקבלו הם ברמה הגבוהה ביותר לה אתם ראויים. המטרה שלנו לתת לכם מקסימום תוכן ואיכות במינימום עלות. אנו גם נציע לכם את המחירים והחבילות האטרקטיביים ביותר בענף הצלילה. אנו נותנים תשומת לב מיוחדת לבטיחות ולא גובים עליה כסף. אצלנו כולם מקבלים מחשבי צלילה כחלק בלתי נפרד מציוד הצלילה אותו תשכרו או איתו תעשו קורס צלילה באילת. אם אתם מוסמכים לצלילה בנייטרוקס, תוכלו לקבל מיכלי נייטרוקס ללא תשלום נוסף! חברי המועדון שלנו יקבלו עשרות אחוזי הנחה על פעילות הצלילה שלהם והנחות מיוחדות ומבצעים על רכישת ציוד צלילה בחנות.

אנו בקורל סי דייברס, נספק לכם את כל ציוד הצלילה החדיש של חברת SCUBA PRO וחברת HOLLIS היוקרתיות ברמת התחזוקה הטובה ביותר. כך תיהנו במסגרת קורס צלילה באילת ובכל פעילות צלילה אותה תעשו אצלנו, מציוד צלילה ברמה איכותית. ציוד איכותי שווה בטיחות!

אתם מוזמנים להגיע אלינו ולראות עולם צלילה שונה ממה שהכרתם.

בכל שאלה או הרשמה לקורס אתם מוזמנים ליצור קשר טלפוני ישיר עם איציק כל יום מהשעה: 08:00 ועד: 22:00.
טלפון נייד: 0542-444505 פקס: 1-535-42444505 אימייל: prodive@outlook.co.il