צלילת רענון באילת

צלילת רענון באילת

רוצים לעשות צלילת רענון?

צלילת רענון מיועדת לצוללים שלא צללנו מעל 6 חודשים ולצוללים שחשים צורך לרענן כישורי צלילה בסיסיים.

צלילת רענון נדרשת על פי חוק צלילה ספורטיבית בישראל ומטרתה לרענן לכם את כישורי הצלילה לאחר זמן שלא צללתם. צלילת רענון נמשכת כשעתיים ומרכזת בתוכה את עיקרי נושאי התאוריה ותרגילי מים עיקריים. בכך אתם והמדריך מוודאים שאתם בכושר צלילה ומוכנים לצאת למים. במהלך הצלילה יעבוד איתכם המדריך גם על נושא האיזון ושימוש במחשב צלילה. צלילת רענון אינה צלילה מודרכת מבחינת טיול באתר צלילה, צלילת רענון מתמקדת אך ורק בכישורי צלילה חשובים ולכן לא ניתן לשלב בה טיול. בסיום צלילת הרענון תוכלו לשמור את הציוד אצלכם עד סוף היום ועוד 2 מיכלים בתוספת של 70 שקל בלבד לאותו יום.

להלן תכני וסדר צלילת רענון.

שיעור תיאוריה, תדריך וצלילת ים פתוח. הרכבת ציוד בפיקוח מדריך, חזרה כללית על נושאי תיאוריה: איזון, תנועה במים, שמירת הסביבה, פיזיולוגיה של צלילה, השפעות עליית הלחץ, השפעות ירידת הלחץ, שכרון מעמקים, דקומפרסיה ונהלי חירום. צלילת מים פתוחים. במהלך הצלילה נתרגל: איזון ותנועה במים, ריקון וסת בשתי שיטות, מציאת וסת בשתי שיטות, הורדה והחזרת משקולות, התאמת משקולות, שימוש במקור אויר חלופי(אוקטופוס), עליית חירום. בסיום הצלילה יפרקו הצוללים את הציוד ויתבצע סיכום צלילה עם המדריך והמלצות להמשך צלילה. רענונים נערכים כל יום בשעות 9 וחצי 11 וחצי 1 וחצי. יש להגיע חצי שעה לפני הפעילות.
רענון זה הינו קבוצתי ומתאים למי שלא צלל עד 3 שנים. מי שלא צלל מעל ל 3 שנים ועד 5 שנים יעשה רענון דומה אך עם מדריך פרטי .  מי שלא צלל מעל 5 שנים, יצטרך לעשות יום רענון פרטי שיכיל 2 צלילות ותיאוריה מורחבת  ויימשך כ 6 שעות.

כל המחירים מופיעים במחירון שלנו.

מחירים מיוחדים לחברי ארגון חבר, ארגון המורים, הסתדרות המורים קרנות השוטרים, חיילים, סטודנטים ובהצדעה! ביטוח צלילה חובה לפני תחילת פעילות!

למעוניינים נוכל להציע לינה איכותית בפנינת חוף אלמוג או ביחידת דיור בשחמון

במחיר עצמו אין הבדל. אנו לא עושים אפליה בין הארגונים.

לשיקול דעת המועדון יינתנו הטבות מותאמות ארגון מדי פעם.

מערכת ההנחות שלנו עובדת מתוך המועדון וללא פערי תיווך כלשה, אנו מחויבים רק ללקוח.

למחירים והרשמה לקורסים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם