קורס צלילה באילת

קורס צלילה באילת

תוכן עניינים

קורס צלילה באילת כוכב 1+2 מתחיל כל יום ראשון ומסתיים ביום שבת.  מתחילים בשעה 08:30 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ. לשומרי שבת יש אפשרות לסיים ביום שישי בשעה 13:00, ולסיים ביום ראשון. ניתן לפצל את הקורס כך, שתבצעו 5 ימים ראשונים כוכב 1 ותבואו להשלים במועד אחר כוכב שני. במקרים מסויימים, יתחלק הקורס לקבוצת בוקר וקבוצת צהריים.  יש לבדוק באופן פרטני מולינו לגבי התנהלות הקורס בתאריך שלכם!  בכל יום, כבר מהיום הראשון נכנסים למים לצלילות.  ב 4 הימים הראשונים נבצע 2 צלילות, כשביום החמישי נעשה 3 צלילות, כולל צלילת לילה. ביומיים האחרונים 5 צלילות. . בימים הראשונים יהיו לנו גם שיעורי תיאוריה להכרת העולם התת מימי. נלמד גם על הכוחות הפועלים עלינו בכל מקצועות הצלילה.

אתרי הצלילה

הקורס כולל 16 צלילות בים באתרים היפים ביותר באילת, המאופיינים ע"י דגים וספינות טבועות. במהלך הקורס נבקר בשמונת אתרי הצלילה היפים ביותר באילת, ולא רק אתר אחד. אנו ניקח אתכם לאתרי צלילה עוצרי נשימה, אתרים שלא תשכחו במהרה. אנחנו מאמינים, שחוויות צוברים כשמבקרים בקורס במגוון גדול של אתרי צלילה ולא רק באתר אחד. אנו מבטיחים חווית קורס מיוחדת שלא תשכחו.  תוכלו לקחת אתכם חוויות תת מימיות ברמה שלא תכירו בשום מקום. להלן רשימת האתרים:  אתר "חוף אלמוג", אתר "שונית תמר", אתר "מערות'", אתר "הסטי"ל" (ספינה טבועה), אתר "היתוש" (ספינה טבועה), אתר ״פרדייז״ אתר "גנים יפנים" צפון ואתר "המערות". בנוסף תקבלו צלילת לילה בשמורת האלמוגים

 הבטיחות

להענקת בטיחות מרבית לכל חניך, הקורס כולו בפיקוח של המנהל המקצועי של המועדון

המנהל המקצועי הוא בדרגה הצלילה, דרגת "מסמיך מדריכים" ובליווי אישי של "מסמיך מדריכים" נוסף, מהמוערכים והמנוסים בישראל, להבטחת רמתם הגבוהה של החניכים כצוללים בסיום הקורס.  הקורס נערך בקבוצות קטנות בלבד, כך אנו מבטיחים רמת בטיחות גבוהה ביותר ותשומת לב אישית לכל חניך, כך שבסיום הקורס תהיו צוללים ברמה גבוהה.  כמו כן, כל חניך לומד לצלול עם טבלאות צלילה. בנוסף מקבלים מחשב צלילה אישי במים לאורך כל הקורס, כבר מהיום הראשון, כל מדריך צלילה בארץ ובעולם צולל עם מחשב צלילה, למען בטיחותו ואינו סומך על תחליפים כמו חישובי טבלאות סטטיסטיות, לנו, עניין הבטיחות חשוב ביותר ולכן כל אחד יקבל לשימושו מחשב צלילה במהלך הקורס, לא חוסכים בבטיחות.

המועדון

אז איפה תעשו קורס צלילה באילת? מדובר במבנה קבע הנמצא על קו המים, כך שלא תצטרכו ללכת עם הציוד על הגב למרחקים ולחצות כבישים. לרשותכם אינטרנט אלחוטי ומחלקת צילום תת מימי . כ"כ עומדות לרשותכם מקלחות חמות ומשקאות חמים הכוללים קפה, תה וחלב.החניכים יקבלו ארונית משותפת לשים בו את חפציהם. מיקומינו בשמורת האלמוגים האתר השמור ביותר באילת.

הלינה

גם בנוגע ללינה יש לנו פתרון מעולה עבורכם. לינת צוללים במלון ״לואו קוסט״ באילת במרכז העיר בחדרים של בין 4 ל 8 צוללים בחדר כולל שירותים ומקלחת צמוד. החדרים נפרדים לבנים ולבנות. בריכת המלון ושרותים נוספים יעמדו לרשותכם. נסיעות הלוך וחזור כל יום עלינו. לרשותכם אופציות לינה נוספות שיתאימו לדרישותיכם.

 תעודת חבר מועדון

תעודת החבר מעניקה לכל חניך שלנו שעשה קורס צלילה באילת, חינם חברות מועדון לשנה, חברות זו תעניק לכם 20% הנחה קבועה על פעילות הצלילה, רכישת ציוד צלילה בהנחות מיוחדות. חשוב לנו לציין שכל המחירים שלנו הם הטובים ביותר בארץ ומהם נגזרת ההנחה.

ּקורס צלילה באילת – כוכב 1+2 נמשך 7 ימים ונפתח כל יום ראשון , כל שבוע וכל השנה

אם אתם מעוניינים בלינה כנסו לפה:  קורס צלילה באילת כולל לינה

אם אתם מחפשים קורס צלילה לילדים כנסו לפהקורס צלילה באילת לילדים

המשמעות יותר חוויות, יותר כיף, יותר כישורי צלילה בתנאי ים שונים.

ככלל, ההבדל מתבטא בעיקר באיכות ההכשרה, בטיחות הצוללים ורמת כישורי הצלילה.

ב-deepsiam שמים דגש על שלושה דברים עיקריים: בטיחות, איכות והנאה.

עדיף לעשות כוכב 1+2.
הסיבות העיקריות הן, יותר כישורי צלילה, יותר חוויות צלילה, יותר בטיחות ויותר כלכלי.

הקורס המשתלם יותר נותן לך הרבה יותר מוצר על כל שקל שלך וכך הופך בעצם לזול יותר.

למחירים והרשמה לקורסים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם