קורס צלילה לילדים

קורס צלילה לילדים

קורס צלילה לילדים עושים רק במועדון צלילה המתמחה בילדים כבר 36 שנה.

כשמדובר בילדים שלכם אין דבר חשוב מהם. קורס צלילה לילדים במועדון שהוא לא מתמחה בילדים, הוא לא בחירה נכונה. לנו בדיפ סיאם, יש 36 שנות ניסיון בהכשרת ילדים החל מגיל 12 בכל מקצועות הצלילה.

אנו מכשירים יותר ילדים בשנה כצוללים מכל שאר המועדונים. קורס  לילדים זו המומחיות שלנו. כאשר אנחנו מכשירים ילדים, אנו מתאימים להם קבוצה שתהיה אידאלית עבורם וממנים להם מדריך המתמחה בהכשרת ילדים עם שנים רבות של ניסיון.

קורס צלילה חייב לשלב בטיחות מרבית עם חוויה מקסימאלית!

להענקת בטיחות מרבית לכל ילד, הקורס  כולו בפיקוח של המנהל המקצועי של DEEP SIAM בדרגה הבכירה ביותר בעולם הצלילה דרגת "מסמיך מדריכים" ובליווי אישי של "מסמיך מדריכים" נוסף מהמוערכים והמנוסים בישראל להבטחת רמתם הגבוהה של הילדים כצוללים בסיום הקורס, הקורס  נערך בקבוצות קטנות בלבד, כך אנו מבטיחים רמת בטיחות גבוהה ביותר ותשומת לב אישית לכל ילד כך שבסיום הקורס הילדים יהיו צוללים ברמה גבוהה, כמו כן, כל ילד לומד לצלול עם טבלאות צלילה ובנוסף מקבלים מחשב צלילה אישי במים לאורך כל הקורס כבר מהיום הראשון, כל מדריך צלילה בארץ ובעולם צולל עם מחשב צלילה למען בטיחותו ואינו סומך על תחליפים כמו חישובי טבלאות סטטיסטיות, לנו, עניין הבטיחות חשוב ביותר ולכן כל ילד יקבל לשימושו מחשב צלילה במהלך הקורס, לא חוסכים בבטיחות!!!

מבינת חווית הקורס, קורס צלילה לילדים אצלנו בדיפ סיאם, זו גם חוויה נדירה. אנחנו ניקח את הילדים לצלול ב 8 אתרי הצלילה היפים ביותר באילת. בנוסף נעניק להם צלילת לילה ייחודית בשמורת האלמוגים וביקור חינם במצפה התת מימי. אנו גם נסיע אותם כל יום חזרה למקום הלינה שלכם ונאסוף אותם כל בוקר. אנו מעמידים לרשות הילדים מספר טלפון של איש צוות שיוכל לתת להם מענה לכל בעיה גם לאחר סיום הקורס ועד השעות הקטנות של הלילה.

ניתן להתנסות בחווית צלילה לפני שמחליטים במסגרת צלילת הכרות

למחפשים פתרון לינה איכותי וייחודי, נציע לכם את פנינת חוף אלמוג.

אצלנו לדוגמא, קורס צלילה כוכב 1+2 כולל:

צלילות עם מחשב צלילה לאורך כל הקורס (לא רק צלילה אחת)

ערכת חניך מלאה בעברית או בשפה זרה הכוללת: ספר לימוד לחניך, יומן צלילות, טופס מעקב חניך, תעודת פלסטיק בינלאומית ותעודה אינטרנטית.

צלילת לילה בחוף אלמוג. (ושלא יגידו לכם שזה לא חשוב, זו צלילה חווייתית שאין דומה לה)

16 צלילות בקורס מתוכן ל 2 ספינות טרופות ו 6 אתרי צלילה מיוחדים נוספים.

ביטוח מורחב מלא למהלך הקורס

ביקור לימודי במצפה התת מימי באילת

נסיעות חינם הלוך חזור ממקום הלינה כל יום

חברות מועדון הנחות מתנה

משקאות חמים ללא הגבלה

5 ימי  צלילות מ-ת-נ-ה, כולל ציוד מלא אחרי הקורס ללא מגבלת זמן מימוש ( תוכלו לעשות עוד 15 צלילות כל יום 3 צלילות)


הכל כמובן אחרי ההנחה שלכם!

ילדים דורשים תשומת לב אישית במהלך הצלילה

עד 6 ילדים בקבוצת צלילה עם מדריך

כן. השיבוץ הוא שיקול מקצועי

ממש לא! מבוגרים וילדים מקבלים את אותם דברים

למחירים והרשמה לקורסים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם