קורס צלילה צולל מפוקח

קורס צלילה צולל מפוקח

תוכן עניינים

קורס צלילה צולל מפוקח מתחיל כל יום ראשון ומסתיים ביום שלישי.  מתחילים בשעה 08:30 בבוקר ועד 17:00 אחה"צ.  במקרים מסויימים, יתחלק הקורס לקבוצת בוקר וקבוצת צהריים.  יש לבדוק באופן פרטני מולינו לגבי התנהלות הקורס בתאריך שלכם!  בכל יום, כבר מהיום הראשון נכנסים למים לצלילות.  בכל יום של הקורס נבצע 2 צלילות ובימים הראשונים יהיו לנו גם שיעורי תיאוריה להכרת העולם התת מימי. נלמד גם על הכוחות הפועלים עלינו בכל מקצועות הצלילה.

אתרי הצלילה

קורס צלילה צולל מפוקח כולל 6 צלילות בשמורת האלמוגים באילת, המאופיינים ע"י דגים ואלמוגים.  אנו מבטיחים חווית קורס מיוחדת שלא תשכחו.  תוכלו לקחת אתכם חוויות תת מימיות ברמה שלא תכירו בשום מקום. 

 הבטיחות

להענקת בטיחות מרבית לכל חניך, הקורס כולו בפיקוח של המנהל המקצועי של המועדון

המנהל המקצועי הוא בדרגה הצלילה, דרגת "מסמיך מדריכים" ובליווי אישי של "מסמיך מדריכים" נוסף, מהמוערכים והמנוסים בישראל, להבטחת רמתם הגבוהה של החניכים כצוללים בסיום הקורס.  הקורס נערך בקבוצות קטנות בלבד, כך אנו מבטיחים רמת בטיחות גבוהה ביותר ותשומת לב אישית לכל חניך, כך שבסיום הקורס תהיו צוללים ברמה גבוהה.  בנוסף מקבלים מחשב צלילה אישי במים לאורך כל הקורס, כבר מהיום הראשון, כל מדריך צלילה בארץ ובעולם צולל עם מחשב צלילה, למען בטיחותו ואינו סומך על תחליפים כמו חישובי טבלאות סטטיסטיות, לנו, עניין הבטיחות חשוב ביותר ולכן כל אחד יקבל לשימושו מחשב צלילה במהלך הקורס, לא חוסכים בבטיחות.

המועדון

אז איפה תעשו קורס צלילה באילת צולל מפוקח?  מדובר במבנה קבע הנמצא על קו המים, כך שלא תצטרכו ללכת עם הציוד על הגב למרחקים ולחצות כבישים. לרשותכם אינטרנט אלחוטי ומחלקת צילום תת מימי . כ"כ עומדות לרשותכם מקלחות חמות ומשקאות חמים הכוללים קפה, תה וחלב.החניכים יקבלו ארונית משותפת לשים בו את חפציהם. מיקומינו בשמורת האלמוגים האתר השמור ביותר באילת.

 תעודת חבר מועדון

תעודת החבר מעניקה לכל חניך שלנו שעשה קורס צלילה באילת, חינם חברות מועדון לשנה, חברות זו תעניק לכם 20% הנחה קבועה על פעילות הצלילה, רכישת ציוד צלילה בהנחות מיוחדות. חשוב לנו לציין שכל המחירים שלנו הם הטובים ביותר בארץ ומהם נגזרת ההנחה.

בסיום קורס צלילה צולל מפוקח תקבלו צלילה מודרכת מתנה לשימושכם ללא מגבלת זמן!

ּקורס צלילה באילת – צולל מפוקח מתקיים כל יום ראשון,  כל שבוע וכל השנה

תוכלו להתנסות בצלילת הכרות לפני תחילת הקורס. לפרטים כנסו ל: צלילת הכרות 

המשמעות יותר חוויות, יותר כיף, יותר כישורי צלילה בתנאי ים שונים.

ככלל, ההבדל מתבטא בעיקר באיכות ההכשרה, בטיחות הצוללים ורמת כישורי הצלילה.

ב-deepsiam שמים דגש על שלושה דברים עיקריים: בטיחות, איכות והנאה.

עדיף לעשות כוכב 1+2.
הסיבות העיקריות הן, יותר כישורי צלילה, יותר חוויות צלילה, יותר בטיחות ויותר כלכלי.

הקורס המשתלם יותר נותן לך הרבה יותר מוצר על כל שקל שלך וכך הופך בעצם לזול יותר.

למחירים והרשמה לקורסים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם